Exchange rates: 1 EUR = 4.6 PLN; 1 USD = 4.06 PLN [more...]
Language: polski english

E-mail this to friend

Add to basket

Inquire now

 

FM MEBLOSYSTEM Sp. z o.o.

FM MEBLOSYSTEM Sp. z o.o.
Business type: Manufacturer
Business type: Exporter, Local market
Number of employees: 11 - 50
Annual sales value: Euro 1.000.000 – 5.000.000
Established year: 1991
Categories:

Office supplies

Furniture

Contact:
Inquire now
Firm Rank: star

Na rynku meblowym istniejemy od 1991 r. Początkowo znani byliśmy jako firma Meblo-Styl, a od 2000r. w rynku uczestniczymy jako przedsiębiorstwo Meblo-System. Nieustanny rozwój firmy, a także przekształcenia strukturalno-własnościowe doprowadziły do powstania spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, której logo jest zastrzeżonym znakiem towarowym.

Priorytetowym celem naszej działalności jest produkcja mebli, stanowiących wyposażenie biur, gabinetów, hoteli, sal konferencyjnych, punktów sieci sprzedaży, banków, sklepów, kuchni, a także mebli nietypowych, wedle indywidualnych potrzeb Klientów.

Przez cały czas, od samego początku istnienia firmy główny nacisk kładziemy na jakość oferowanych przez nas produktów. Cały proces produkcji mebli odbywa się w nowoczesnych obiektach z wykorzystaniem profesjonalnych linii technologicznych, gwarantujących precyzyjne wykonanie produktów, nie możliwe do osiągnięcia maszynami prostymi czy metodami ręcznymi. Wszystkie meble wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, które posiadają wszelkie atesty i cechują się dużą odpornością na działanie wody, tłuszczy oraz środków chemii gospodarczej.

Naszym atutem jest fakt profesjonalnego przygotowania do prowadzonej przez nas działalności. Na przestrzeni czasu, w którym zajmujemy się produkcją mebli, zdążyliśmy zgromadzić nie tylko specjalistyczny park maszynowy, ale także ogromny kapitał ludzki, w postaci wysoko wykwalifikowanych pracowników z dużym doświadczeniem w swoim fachu, którzy dokładają wszelkich starań, by sprostać Państwa oczekiwaniom. Szeroko rozwinięty i dobrze zorganizowany dział logistyki i sprzedaży pozwala na szybki i bezpośredni kontakt z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy na życzenie przyjadą do Państwa i będą służyć fachowym doradztwem oraz pomogą dobrać optymalne rozwiązanie w zakresie projektu i wyposażenia każdego wnętrza. Wszystkie realizacje są tworzone w oparciu o indywidualne potrzeby każdego odbiorcy.

Nasza działalność obejmuje nie tylko produkcję mebli, ale także ich dostawę i montaż u klienta oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Pełen profesjonalizm przejawiający się w wysokiej jakości produktów, fachowej obsłudze i terminowości dostaw, sprawia, iż firma Meblo-System jest godnym zaufania partnerem handlowym, co potwierdza współpraca z powszechnie znanymi polskimi firmami, będącymi odbiorcami naszych mebli oraz zamieszczone na stronie listy referencyjne.

Wszystkie nasze działania zmierzają do tego, by zaoferować Państwu produkty spełniające najwyższe standardy jakości, zadowalające nawet najbardziej wymagających Nabywców.
     
 

Address data

Street:Miłocin181
City:Zaczernie
Postal code:36-062
Region:Sub-Carpathia
Country:Poland
Phone: +48 017 8596565
Fax: +48 017 8642183

Internet

Website:www.meblosystem.pl
Presentation:www.fm-meblosystem.maxtrader.pl

Contact person

Name and Surname: Krzysztof Ciebiera
Phone: +48 17 8596565
Inquire now